Carlos Sainz mobiele chicane? Spanjaard al 32 keer ingehaald
Carlos Sainz doet dit jaar niet veel onder voor onze landgenoot Max Verstappen bij Toro Rosso. Het verschil in punten is vrij groot, maar dat komt vooral door het goede resultaat van Max Verstappen in de Grand Prix van Hongarije, terwijl Sainz daar vanuit een goede positie uitviel. Toch is er voor de Spanjaard nog wel het een en ander te leren. Hij werd namelijk al 32 keer ingehaald, meer dan elke andere coureur.
Dat zocht Bild halverwege het seizoen uit. De Duitsers noemen Sainz dan ook, grappend, de grootste hindernis in de Formule 1. Al moet er wel vermeldt bij worden dat Sainz vaak werd ingehaald terwijl hij een mechanisch probleem had.
Dat zocht Bild halverwege het seizoen uit. De Duitsers noemen Sainz dan ook, grappend, de grootste hindernis in de Formule 1. Al moet er wel vermeldt bij worden dat Sainz vaak werd ingehaald terwijl hij een mechanisch probleem had.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

