Formule 1

BREAKING: Christian Horner ontslagen bij Red Bull Racing: Laurent Mekies neemt met onmiddellijke ingang de taken over!

Uitgegeven door Bas Kaligis • 9 juli 2025 09:29

Christian Horner is per direct ontslagen bij Red Bull Racing vanwege de tegenvallende resultaten van Max Verstappen en Yuki Tsunoda. De prestaties van de RB21 zijn ondermaats. Horner wordt hiervoor verantwoordelijk gehouden. Met onmiddellijke ingang zal Laurent Mekies de taken van CEO bij Red Bull Racing overnemen. Als onderdeel van deze verandering zal Alan Permane, momenteel Racing Director, gepromoveerd worden tot Team Principal bij Racing Bulls.

Laurent Mekies


"Het afgelopen anderhalf jaar is een absolute eer geweest om het team samen met Peter te leiden", liet Laurent Mekies optekenen. "Het is een geweldige avontuur geweest om bij te dragen aan de geboorte van Racing Bulls, samen met al onze getalenteerde mensen. De sfeer binnen het hele team is ongelooflijk, en ik geloof sterk dat dit pas het begin is. Alan is de perfecte persoon om nu de leiding over te nemen en ons pad voort te zetten. Hij kent het team door en door en is altijd een belangrijke pijler geweest van onze vroege successen."

Wie Laurent Mekies? Hij was actief bij onder andere Ferrari en Racing Bulls:



Bekijk ook eens de video's, eigen beelden en interviews over de Formule 1 met Jos en Max Verstappen. Verder ook beelden van alle andere takken van de auto- en motorsport, rallysport, Dakar en karting. Abonneer je dan ook gelijk even gratis op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS