200.000 euro prijzengeld, test georganiseerd door Ferrari en 25 punten voor Superlicentie
Formula Regional European Championship: 200.000 euro prijzengeld, test georganiseerd door Ferrari in een single-seater van het FIA Formula 3 Championship en 25 punten voor Superlicentie. ACI Sport en WSK Promotion zijn bezig om zodra het COVID-19 het racen toelaat met de datums van 2020 te komen van het Formula Regional European Championship en de Formule 4.
Formula Regional European Championship awarded 25 points for Super License https://t.co/D7FuxeUD31 pic.twitter.com/NaWyAgPXEc
— KartXpress (@KartXpress) April 16, 2020
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
More news
17-08

