Vroeg debuut voor de elektrische Nissan ZEOD RC
Nissan ontwikkelt op dit moment een elektrisch prototype, die komend jaar haar debuut moet maken in garagebox 56 van de 24 uur van Le Mans. Op het voormalige F1-circuit van Fuji maakt de Nissan ZEOD RC in oktober haar debuut. Tijdens de drie dagen van het World Endurance Championship wordt de auto rijdend getoond aan het publiek.
Michael Krumm zal in Fuji de Nissan besturen. De Duitser was ook onderdeel van de line-up met de experimentele Deltawing in Garage 56 in Le Mans.
Nissan motorsportdirecteur Darren Cox vertelt: “Een van onze doelen met de ZEOD RC is om de gordijnen te openen voor de fans, zodat zij kunnen zien wat er achter de schermen gebeurt tijdens de ontwikkeling van zo’n unieke racewagen.” De Engelsman vervolgt: “Een deel van de filosofie, waarvan wij denken dat het passend is, is het tegengaan van het testen achter gesloten deuren. We geven de fans de kans om de auto in actie te zien.”
Michael Krumm zal in Fuji de Nissan besturen. De Duitser was ook onderdeel van de line-up met de experimentele Deltawing in Garage 56 in Le Mans.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

FOTOS: ¡Ford muestra su nuevo LMDh! Primeros kilómetros camuflado en Paul Ricard

Koenigsegg revive el olvidado sueño GT1 con el CCGT1, un hipercoche para calle y circuitos de todo el mundo

Cancelación de carreras en Qatar y Bahréin: ¡FIA confirma Barcelona y Monza para las dos últimas carreras!

El motor Hypercar del WEC de Ford Racing cobra vida, debut en pista programado para el próximo mes
Más noticias
15-07




