VIDEO: Frits van Eerd, Job van Uitert en Giedo van der Garde als leiders naar Portimão: "Heftig baantje"

Voor Racing Team Nederland staat dit weekend de tweede race van het 2021 FIA World Endurance Championship op het programma. Na hun overwinning in de openingsrace - de 6 Hours of Spa-Francorchamps in België - verschijnt het Nederlandse team nu in Portugal aan de start. De 8 Hours of Portimão start zondag aanstaande om 11:00 uur lokale tijd. Racing Team Nederland gaat door de zege in België aan de leiding van de WK-stand in de LMP2 Pro-Am klasse. De coureurs Frits van Eerd, Giedo van der Garde en Job van Uitert voeren het rijdersklassement aan. In deze video blikken de coureurs vooruit op de race op het circuit van Portimão.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

FOTO'S: Ford toont nieuwe LMDh! Eerste kilometers in camouflage op Paul Ricard

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland
Meer nieuws
15-07




