FOTO'S Oogverblindende kunstzinnnige Aston Martin 24uur van Le Mans racer

Aston Martin Racing heeft zoals we gisteren meldde op www.racexpress.nl in de aanloop naar de 24H of Le Mans haar art-car onthuld. De livery van de enduranceracer met startnummer 97 komt van de hand van de Duitse abstract kunstenaar Tobias Rehlberger. Hij laat weten dat zijn werk is gebaseerd op zijn interesse in vervormde perceptie en verwante fenomenen zoals bewegende patronen, optische effecten, camouflage en visuele verwarring. Tijdens de 24 uur van Le Mans gaan Darren Turner, Stephane Mucke en Rob Bell met de Aston Martin rijden.
Meer foto's van de Le Mans Art Car van Aston Martin Racing. Over smaak valt te twisten, wat vinden jullie? Mooi en of niet mooi?



Meer foto's van de Le Mans Art Car van Aston Martin Racing. Over smaak valt te twisten, wat vinden jullie? Mooi en of niet mooi?



Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

FOTOS: ¡Ford muestra su nuevo LMDh! Primeros kilómetros camuflado en Paul Ricard

Koenigsegg revive el olvidado sueño GT1 con el CCGT1, un hipercoche para calle y circuitos de todo el mundo

Cancelación de carreras en Qatar y Bahréin: ¡FIA confirma Barcelona y Monza para las dos últimas carreras!

El motor Hypercar del WEC de Ford Racing cobra vida, debut en pista programado para el próximo mes
Más noticias
15-07




