Felipe Nasr met Carlin op jacht naar GP2-titel
Felipe Nasr rijdt komend seizoen voor Carlin in een poging de GP2-titel op te eisen. De 20-jarige Braziliaan eindigde afgelopen seizoen als tiende in het talentenkampioenschap na vier podiumplaatsen. De 2011-kampioen van het Brits Formule 3-kampioenschap, behaald met Carlin, heeft voor het aanstaande seizoen maar een doel: de titel. Nasr vervangt bij het Britse team Max Chilton, die doorgestroomd is naar het Marussia F1 Team.
“Ik ben blij terug te keren bij Carlin”, aldus Nasr. “Het is niet enkel het team waarmee ik het Brits F3 gewonnen heb maar ook een team waarbij ik me zeer prettig voel. De tests verliepen tot op heden erg goed. In Barcelona draaide het om het wennen aan het team en de auto, in Jerez konden we verder bouwen en was ik in staat mijn snelheid te laten zien. Ik kan niet wachten tot de start van het seizoen 2013. We hebben absoluut een sterk pakket tot onze beschikking.”
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

Trident-baas over sterke race Van Hoepen: "Laurens liet vanaf de start een sterk tempo zien en deed lange tijd mee om het podium"

Noel Leon wint Formule 2-hoofdrace op Hungaroring, sterke vierde plaats voor Laurens van Hoepen + UITSLAG

Trident viert nieuw Formule 2 sprint-podium dankzij Laurens van Hoepen

Laurens van Hoepen to the podium in F2 sprint race in Hungary, Gabriele Mini takes the victory + RESULTS
More news
24-07




