Hevige emoties in de DTM: "Met tranen in de ogen over de streep"

VALENCIA – Met tranen in de ogen kwam hij over de meet toen Augusto Farfus zijn eerste zege in de DTM behaalde. De BMW-coureur was afgelopen weekend op het Circuit Ricardo Tormo ongenaakbaar en domineerde de race vanaf pole position. Geen moment kwam de Braziliaan in gevaar op het Spaanse circuit wat leidde tot een overtuigende overwinning.
“Een zege in mijn eerste DTM-seizoen is gewoonweg geweldig!”, aldus Farfus na afloop. “Deze overwinning komt mij niet alleen toe: dit is het succes van BMW-team RBM en van BMW Motorsport. In de kwalificatie had ik een superauto. Men weet echter dat DTM-races niet zo eenvoudig zijn zoals het eruit ziet. Achter me stonden de sterke Audi's maar met een goede start en een ideale eerste stint was het belangrijkste achter de rug. De laatste ronde was zeer emotioneel. Ik moet toegeven dat ik tranen in de ogen had toen ik over de streep kwam. Achter ons ligt een zeer inspannend seizoen.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

DTM: Beroep van TGI Team by GRT afgewezen! Maro Engel OFFICIEEL bevestigd als winnaar van Oschersleben

Ben Dörr verrast met overwinning! Preining gaat als leider naar de DTM-finale + UITSLAG

Thriller bij DTM Sachsenring: Wittmann behaalt eerste BMW-zege, Vermeulen in toptien + UITSLAG





