UITSLAGEN race 1 Nederlands kampioenschap Rotax Max en KZ 2019 van Chrono Karting in Genk

De eerste NK-race van Chrono Karting zit erop! Op het circuit van Genk streden de deelnemers aan het Nederlands kampioenschap Rotax Max en KZ om de belangrijke punten. Bekijk HIER de UITSLAGEN van race 1 van het Nederlands kampioenschap Rotax Max en KZ 2019 van Chrono Karting in Genk.
Aankomen weekend 9 en 10 maart organiseert Chrono Karting alweer het eerste NK voor de 4-takt op Lelystad. Het seizoen in de 4-takt belooft wederom een spannende strijd te worden met drukke deelnemersvelden. De klassen Parolin Rocky, Cadet 160, Parolin RK1 en RK1 zijn weer van de partij. De nieuwe Mini Junior TM-klasse is de enige tweetakt-klasse binnen het raamwerk van het viertakt NK en zit zo goed als vol, wie er nog bij wil zijn moet snel inschrijven. Ook nieuw dit jaar is de klasse Rookie 4 Shift, met een 4-takt schakelkart.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





