Autosport Internationaal Toerwagens • Blancpain Endurance Series

24U Spa: Opgave Hezemans/Kumpen/Wauters na verloren wiel

Uitgegeven door Stijn Vermeulen • 30 juli 2011 21:13

FRANCORCHAMPS - Mike Hezemans en Anthony Kumpen zullen geen respectievelijke derde en tweede overwinning behalen in de 24 Hours of Spa. Mike Hezemans ging hard de muur in op een vochtig circuit. Een afgebroken wiel heeft uiteindelijk een einde gemaakt aan de overwinningskansen van de Racing Team Holland Mercedes SLS AMG.

Zowel Anthony Kumpen als Mike Hezemans maakten overigens al eerder redelijk negatieve opmerkingen over de prestaties van de Mercedes als de baan tussen droog en nat balanceert.


Mike Hezemans: "Van het moment dat de baan iets gladder wordt, is de auto quasi onbestuurbaar. Op een droge baan gaan we goed, maar vanaf het iets of wat nat is, lukt het niet goed meer."

Ook Anthony Kumpen liet gelijkaardige opmerkingen noteren: "Ik heb nog nooit meegemaakt dat een auto zo moeilijk te besturen is vanaf dat de banden temperatuur verliezen. Vorig jaar reed ik met een Phoenix Audi R8 LMS, en dat was in niets te vergelijken met dit. Wanneer het echt regent zijn we goed, maar tussenin gaat moeilijk."

Het afgebroken wiel heeft nu definitief een einde gemaakt aan de wedstrijd van de Mercedes KRK/Racing Team Holland met startnummer 15. De andere wagen met onder meer Marius Ritskes en Dennis Retera hangt rond de twintigste plaats.

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS