Nieuws

Geheim A10 World Series langzaam ontrafeld: Raceformat bekend

Door Bas Kaligis19 januari 2011 · 09:04 uur1 min lezen
Geheim A10 World Series langzaam ontrafeld: Raceformat bekend
De autosport mag in 2011 een ‘nieuwe’ klasse verwelkomen. Onder de naam A10 World Series zal er geracet worden met formulewagens, voorzien van een 600 PK-sterke V10-motor. Het bijbehorende geluid doet denken aan de F1-motoren. Volgens geruchten gaat het om een doorstart van de A1GP World Cup of Motorsport. Langzaam maar zeker wordt het ‘geheim’ ontrafeld. Nu is het raceformat bekend.


Het raceweekend van de A10 World Series bestaat uit twee vrije trainingen en drie kwalificaties. Op zondag wordt een sprintrace van 20 minuten gehouden, en een hoofdrace van 65 minuten. Waar hebben we dit raceformat eerder gezien?

RaceXpress meldde onlangs al dat er gereden wordt met V10 motoren en postte gisteren het nieuws waar de serie gaat racen.

Het geluid van een motor uit de A10 World Series doet denken aan de Formule 1-motoren, zo werd afgelopen week duidelijk tijdens een door de organisatie gelanceerde VIDEO.
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Meer over Autosport
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×