Enrico Toccacelo voor A1 Team Pakistan in Durban
De coureur van A1 Team Italië, Enrico Toccacelo, zal achter het stuur kruipen van de bolide van A1 Team Pakistan vanmiddag. Hij zal voor Pakistan racen in de sprint en feature race in Durban (Zuid-Afrika).
In de derde vrije training raakte de coureur van A1 Team Pakistan, Adam Khan, geblesseerd en heeft besloten niet te kunnen racen. Om de Pakistaanse fans niet teleur te stellen is het team overeengekomen met Enrico om de auto vandaag te besturen.
Omdat het team geen tijd heeft laten noteren in de kwalificaties, zal Enrico vanaf de laatste plaats op de grid moeten vertrekken voor de sprint race. Max Busnelli zal uit komen voor Team Italië.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





