TIP: AutoClassiqa en World of Supercars in de Jaarbeurs Utrecht
Uitgegeven door Jeroen Kuijt • 7 mei 2026 13:45
Utrecht – Van 8 tot en met 10 mei 2026 vormen de hallen van de Jaarbeurs Utrecht het decor van een uniek gecombineerd automotive evenement: AutoClassiqa en World of Supercars. Samen vullen zij maar liefst 6 hallen en circa 60.000 m² met alles wat autoliefhebbers aanspreekt – van historische klassiekers tot hypermoderne supercars. Autoclassiqa zal bestaan uit 4 hallen en World of Supercars zal bestaan uit twee hallen. Met één ticket krijgen bezoekers toegang tot beide werelden, waarin verleden en toekomst van de auto-industrie samenkomen.

Twee werelden, één beleving
AutoClassiqa neemt bezoekers mee op een stijlvolle reis door de geschiedenis van de auto. Het evenement brengt een hoogwaardige mix van klassiekers, youngtimers, classic trucks en bijzondere verzamelobjecten samen, aangevuld met thematische exposities, movie cars en autosportgeschiedenis.
Tegelijkertijd presenteert World of Supercars een compleet andere dimensie: een exclusieve showcase van meer dan 100 supercars en hypercars, van Ferrari en Lamborghini tot McLaren en Porsche.
Dubbele Car Catwalk: spektakel in twee stijlen
Een van de absolute hoogtepunten van het weekend is de aanwezigheid van twee Car Catwalks – één bij AutoClassiqa (Hal 7) en één bij World of Supercars (Hal 12).
Bij AutoClassiqa komen iconische voertuigen uit verschillende tijdperken tot leven, variërend van pre-war auto’s tot moderne klassiekers.
Bij World of Supercars draait alles om pure performance en emotie, waar supercars over een 80 meter lange catwalk rijden en hun geluid en karakter laten horen aan het publiek.

Meer dan alleen kijken
Naast de indrukwekkende voertuigen biedt het evenement een compleet programma met tientallen exposanten en automotive bedrijven, de mogelijkheid tot het kopen en verkopen van klassieke auto’s, clubs en community’s van liefhebbers, lifestyle stands en merchandise en sim racing en interactieve beleving
Vrijdagavondborrel en openingsdagen
De aftrap vindt plaats op vrijdagavond 8 mei, vanaf 19.00 gaat de beursvloer open tot en met 23.00 uur. Ook vindt er op de stand van Streetgasm de sfeervolle Vrijdagavond borrel plaats waar bezoekers ook tickets voor kunnen bemachtigen, 60 euro inclusief hapjes en drankjes.
Een must-visit voor autoliefhebbers
Met een unieke combinatie van klassieke historie en moderne prestaties, biedt dit gecombineerde evenement een totaalbeleving voor iedere autoliefhebber. Van nostalgie tot high-performance: AutoClassiqa en World of Supercars brengen het complete automotive spectrum samen onder één dak.
Praktische informatie
Data: 8, 9 en 10 mei 2026
Locatie: Jaarbeurs Utrecht
Openingstijden:
Vrijdag 8 mei: 19:00 – 23:00
Zaterdag 9 mei: 10:00 – 17:00
Zondag 10 mei: 10:00 – 17:00
Bekijk de website voor tickets of meer informatie over AutoClassiqa en World of Supercars in de Jaarbeurs Utrecht!




