VIDEO: Onboard bij Robert Kubica: Nog niets van zijn talent verloren
Robert Kubica kwam afgelopen weekend voor het eerst sinds zijn zware crash begin 2011 weer in actie in een officiële wedstrijd. De voormalig BMW- en Renault F1-coureur nam deel aan de Ronde Gomitolo di Lana in het zuiden van Italië. Dat de Pool nog niets van zijn snelheid en talent is verloren bewees hij door op overtuigende wijze te winnen. In onderstaande video mooie onboardbeelden uit de Subaru van Kubica en bijrijder Manfredi.
Zijn gevoel voor snelheid en stuurkwaliteiten heeft de Pool nog niet verloren. Nu maar hopen dat hij ooit nog terug kan keren in de Formule 1.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Madrid. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton wijst cruciale fout aan bij inhaalactie van Max Verstappen

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts





