Formule 1

Formule 1 op Interlagos: "Ze hebben de baan opnieuw geasfalteerd, dus dit is iets waar we allemaal rekening mee moeten houden"

Uitgegeven door Raoul Pasveer • 7 november 2025 10:30

Op Interlagos wordt dit weekend de Grand Prix van Brazilië verreden. Na Interlagos staat er nog één triple-header te wachten voor de Formule 1 teams, waarmee het seizoen ten einde komt. Visa Cash App Racing Bulls coureur Liam Lawson is benieuwd wat de nieuwe asfaltlaag brengt, nadat hij vorig jaar al op dit circuit racete.

Liam Lawson

"Met nog vier races te gaan, kijk ik ernaar uit om in Brazilië te gaan racen, de thuisbasis van een iconisch circuit met veel historie. Vorig jaar reed ik hier voor het eerst in de Formule 1, en het was een superintensief weekend met extreem weer, dus ik verwacht dat dat weer kan gebeuren."

"Ze hebben de baan opnieuw geasfalteerd, dus dit is iets waar we allemaal rekening mee moeten houden na de hobbelige omstandigheden van vorig jaar. Als team gaan we onze auto optimaliseren om hem dit weekend zo sterk mogelijk te maken."

Nieuw asfalt brengt vaak problemen als het regent en zorgt voor weinig grip. Gaat het regenen in Brazilië?

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS