Sergio Perez looft teamgenoot Max Verstappen na winnen titel: "Beste seizoen in vier jaar"

Red Bull Racing kent tot op heden een bijzonder seizoen, waarin Max Verstappen zijn vierde opeenvolgende wereldtitel binnenhaalde. Aan de andere kant was Sergio Perez op sommige momenten niet vooruit te branden. Perez stond voor het laatst op het podium in China, terwijl Verstappen kampioen werd. Ondanks alle moeilijkheden rondom Perez, looft hij zijn teamgenoot.
Perez heeft van dichtbij mogen aanschouwen hoe Verstappen aan het begin van dit seizoen races domineerde, maar ook cruciaal was in het verder ontwikkelen van de RB20.
Perez kende een duidelijk minder seizoen, maar looft zijn teamgenoot toch voor de start van het Grand Prix-weekend in Qatar: “Ik denk dat Max zijn beste seizoen van de afgelopen vier jaar heeft gehad. Zijn talent en snelheid waren er al vanaf dag één, maar buiten de auto, hoe hij werkt en het team pusht, daarin heeft hij echt grote vooruitgang geboekt.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Kimi Antonelli sluit overstap naar Ferrari niet uit, Toto Wolff waarschuwt de Scuderia

Coulthard verrast door machtsverhouding bij Ferrari: "Eigenlijk zou dat niet zo moeten zijn"

Haas-teambaas onthult cruciale factor over strijd om F1-zitje: "Prestaties komen eerst"

