Honda F1 reageert op uitspraken Helmut Marko over problemen: "Er moet een misverstand zijn"
Honda F1 heeft gereageerd op de geruchten dat het bedrijf tegen problemen aangelopen is met de 2019 Formule 1-motor. In de Duitse media verschenen berichten dat de Japanners een meningsverschil hadden met het ingehuurde consultantsbureau AVL. Honda zegt nu dat ze nooit een contract hadden met deze Oostenrijkse partij. Volgens het Duitse Autobild had Red Bull-motorsport adviseur Dr. Helmut Marko gezegd dat er problemen met de krachtbron waren, maar dat Honda deze ging oplossen.
“Het is geen feit dat we ons partnercontract met AVL geannuleerd hebben, omdat we in de eerste plaats nooit een partnerovereenkomst met AVL getekend hebben”, zei een woordvoerder van Honda tegen Auto Sport Web. “Het is waar dat Honda in gesprek was om te gaan samenwerken met AVL, maar er was verschil tussen waar Honda naar op zoek is en wat zij kunnen doen. Daarom hebben wij het niet beklonken. Er moet een misverstand zijn.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Liam Lawson zat zonder boordradio tijdens chaos in Maleisië: "Ik wist niet of ik mocht inhalen of wat ik überhaupt mocht doen"

Werkt de Red Bull van Sepang ook op Marina Bay? Wat Verstappen in Singapore nodig heeft

Toyota over vertrek van Mike Conway: "Zullen hem missen binnen het team"

