FOTO'S

FOTO'S: mooie platen van Max Verstappen in Italië

Door Deni Volkers23 april 2022 · 04:10 uur1 min lezen

De Formule 1 is in Imola dit weekend. De eerste Italiaanse Grand Prix van het seizoen en het eerste sprint weekend van het seizoen. Op zaterdag werden de eerste vrije training en de kwalificatie verreden. Hoewel de omstandigheden op het circuit slecht waren, wist Max Verstappen toch goed te presteren. Het was regenachtig en koud. Hierdoor lag er weinig grip op de baan, maar we weten van Verstappen dat deze omstandigheden hem niet tegen houden. Dat liet hij dan ook goed zien. Hij klokte de derde tijd in de eerste vrije training en hij pakte Pole Position in de kwalificatie. Dit is gunstig voor de sprint race die zaterdag zal plaatsvinden. De sprint race zal bepalend zijn voor de opstelling van de Grand Prix Emilia-Romagna. Ook zijn er dit jaar meer punten te verdienen tijdens de sprint race. De winnaar krijgt 8 punten en start dan ook vanaf de eerste positie tijdens de GP-race op zondag. Dit kan weer bepalend zijn voor de eindstand van het kampioenschap. Verstappen kan hiermee dus weer een beetje schade inhalen. De moeilijke omstandigheden van vrijdag, leverde wel zeer mooie platen op.

D
Deni Volkers
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

Más noticias
20-09

El jefe del equipo Haas revela un factor crucial sobre la lucha por un asiento en la F1: "El rendimiento es lo primero"

20-09

Verstappen no quiere ver a Alonso retirarse, pero hace una salvedad: "Si solo se convierte en una molestia, ya no es sostenible"

20-09

Nuevo jefe técnico impresiona en Racing Bulls: "Una adición grande y valiosa"

20-09

'Nuevo compañero de equipo' Lando Norris también sugiere a Verstappen, Alonso y Hamilton para participar en Le Mans en '27: "¡Sería genial!"

20-09

Max Verstappen evita los rallies: "No creo que valga la pena correr ese riesgo"

19-09

Kimi Antonelli impresiona a un ex campeón mundial: "Pertenece al top 3 de todos los tiempos"

19-09

George Russell recibe una advertencia mental de Nico Rosberg después de una temporada difícil: "No se entiende a sí mismo"

19-09

Max Verstappen ve futuro en el vástago de Raikkonen: el joven Robin recibe una oportunidad en Red Bull e impresiona con su versatilidad

19-09

¿Qué criterio utiliza Red Bull: por qué Isack Hadjar permanece tanto tiempo fuera del coche?

19-09

Racing Bulls habla de un 'problema de lujo' para 2027: "Un buen problema para tener"

19-09

Williams ve pocos puntos positivos después del decepcionante GP de Madrid: "Nuestra prioridad, lamentablemente, ya se ha trasladado al próximo año"

19-09

Scuderia Ferrari F1 sigue desarrollando: el ochenta por ciento del SF-26 se mantendrá para el próximo año

19-09

Fernando Alonso desembolsa más de cinco millones de dólares por el Bugatti Veyron más caro de la historia

×