Fernando Alonso: "Geen gemakkelijke plek om te racen in de regen vanwege het zicht"

De eerste kwalificatie van het nieuwe Formule 1 seizoen was de eerste échte vergelijking tussen alle auto's en coureurs. De 43-jarige Fernando Alonso reed met zijn Aston Martin een top 10 tijd in Q1, maar kon dat niet herhalen in Q2, waardoor hij zondag vanaf de 12e plaats zal starten. Toch reageerde de Spanjaard tevreden na afloop en hoopt hij op punten in Melbourne, Australië.
Zondag zou wel eens een heel ander scenario kunnen zijn met de naderende regen! Bekijk de weersomstandigheden:
Alonso legt uit: "Ik ben tevreden met de kwalificatie, want we eindigden dicht bij de top 10, ondanks wat schade aan de vloer tijdens Q2. Q1 verliep uiteindelijk vrij goed voor ons en we zaten comfortabel in de top 10. Ik ging toen wijd bij bocht 10 in Q2 en dat beschadigde de vloer een beetje. Ik denk dat het een goed teken is dat we vochten voor Q3 voor de eerste kwalificatiesessie van het seizoen. Laten we eens kijken of het zondag regent, want het is geen gemakkelijke plek om te racen in de regen vanwege het zicht. We zijn er klaar voor en hopelijk kunnen we punten scoren."
Zondag zou wel eens een heel ander scenario kunnen zijn met de naderende regen! Bekijk de weersomstandigheden:
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Raoul Pasveer
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Wat had James Vowles te vertellen over de botsing in de Tarzanbocht tussen teamgenoten Carlos Sainz en Alex Albon?

Yuki Tsunoda saw return to Zandvoort as a chance to prove himself

McLaren F1 team boss makes remarkable statement after wins in Hungary and Zandvoort: “Antonelli and Mercedes lead deservedly”

VIDEO: F1 fans from all over the world visit last Dutch Grand Prix
More news
24-08


