Alguersuari scoort beste startplek van het jaar: "Morgen strijden we om de punten"
Beide Torro Rosso mannen staan onder druk, want er staat een andere Red Bull rookie te trappelen om in te stappen bij het junior team van Red Bull. Jaime Alguersuari laat zien dat hij goed kan presteren als hij onder druk staat. De Spanjaard start morgen vanaf de zesde plek aan de race op het F1 circuit in België.
“We hebben laten zien dat de auto erg snel is onder de natte omstandigheden, maar gelukkig zijn we ook vreselijk snel op een droge baan. Ik hoop dat we morgen ook kunnen zorgen dat de auto goed werkt, zodat we mee kunnen strijden voor de punten.”
“Het is voor mij het beste resultaat dit seizoen voor het team. We mogen sowieso erg blij zijn, want mijn teamgenoot, Sebastien Buemi, was erg dichtbij om zich ook in de top 10 te plaatsten, maar hij werd er net uitgedrukt tot P11”, aldus de snelle Spanjaard.
“We hebben laten zien dat de auto erg snel is onder de natte omstandigheden, maar gelukkig zijn we ook vreselijk snel op een droge baan. Ik hoop dat we morgen ook kunnen zorgen dat de auto goed werkt, zodat we mee kunnen strijden voor de punten.”
Monza-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
T
Tim van Huis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Lewis Hamilton wil intern gesprek met Ferrari na aarzeling over teamorders

Toto Wolff verklaart SILLY SEASON beëindigd na contractverlenging Max Verstappen

Carlos Sainz: “Allereerst mijn excuses aan Alex en het team voor het contact aan het einde van de race"

Allan McNish - Audi Revolut F1 Team: "Incident in eerste ronde kwam wel erg dichtbij een rampscenario"
More news
24-08
