Alex Albon over Monza: "Er zijn altijd tactieken en spelletjes op dit circuit"

De zestiende Grand Prix van het Formule 1 seizoen brengt de teams naar het iconische Monza. Het snelle Italiaanse circuit zou de Williams bolide goed moeten liggen. Extra reden voor Alex Albon om uit te kijken naar komend weekend.
"Er zijn altijd tactieken en spelletjes in de kwalificaties op dit circuit, dus we moeten op ons best zijn en alles perfect uitvoeren om onze rivalen voor te blijven. Daar zullen we ons volledig op richten."
"Ik kijk ernaar uit om dit weekend in Monza te racen als onderdeel van de volgende ronde van de double-header", liet Alex Albon optekenen. "We komen van een sterk P5-resultaat en gaan naar een ander circuit dat onze auto goed zou moeten liggen, en het is altijd al een leuk circuit geweest om te rijden."
"Er zijn altijd tactieken en spelletjes in de kwalificaties op dit circuit, dus we moeten op ons best zijn en alles perfect uitvoeren om onze rivalen voor te blijven. Daar zullen we ons volledig op richten."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Raoul Pasveer
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Nico Hülkenberg kon met 250 km per uur in een reflex zijn teamgenoot ontwijken: "Behoorlijk angstaanjagend"

Sullige strategie Ferrari! Vasseur snapt kritiek en geeft uitleg: “We gaven het cadeau aan Russell”

Recordaantal van 325.000 bezoekers naar Dutch Grand Prix! En hoeveel bezoekers in totaal over 6 edities?

Kimi Antonelli waarschuwt voor enorme progressie McLaren: "We moeten blijven pushen"
Meer nieuws
23-08
