Alex Albon over Monza: "Er zijn altijd tactieken en spelletjes op dit circuit"

De zestiende Grand Prix van het Formule 1 seizoen brengt de teams naar het iconische Monza. Het snelle Italiaanse circuit zou de Williams bolide goed moeten liggen. Extra reden voor Alex Albon om uit te kijken naar komend weekend.
"Er zijn altijd tactieken en spelletjes in de kwalificaties op dit circuit, dus we moeten op ons best zijn en alles perfect uitvoeren om onze rivalen voor te blijven. Daar zullen we ons volledig op richten."
"Ik kijk ernaar uit om dit weekend in Monza te racen als onderdeel van de volgende ronde van de double-header", liet Alex Albon optekenen. "We komen van een sterk P5-resultaat en gaan naar een ander circuit dat onze auto goed zou moeten liggen, en het is altijd al een leuk circuit geweest om te rijden."
"Er zijn altijd tactieken en spelletjes in de kwalificaties op dit circuit, dus we moeten op ons best zijn en alles perfect uitvoeren om onze rivalen voor te blijven. Daar zullen we ons volledig op richten."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Raoul Pasveer
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Nico Hülkenberg pudo esquivar a su compañero de equipo por reflejo a 250 km por hora: 'Bastante aterrador'

¡Estrategia torpe de Ferrari! Vasseur entiende las críticas y da una explicación: 'Se lo regalamos a Russell'

¡Número récord de 325.000 visitantes al Dutch Grand Prix! ¿Y cuántos visitantes en total en 6 ediciones?

Kimi Antonelli advierte sobre el enorme progreso de McLaren: 'Debemos seguir presionando'
Más noticias
23-08
