Toyota lijkt de kwalificatie op te offeren voor maximale racesnelheid

Het team van Toyota kon in de eerste kwalificatie de snelheid van de Audi’s niet volgen. Het Duitse merk was heer en meester op het circuit in Le Mans. Het stelt oud F1-coureur Kazuki Nakajima nog niet tevreden en hij wil dan ook meer laten zien in de tweede kwalificatiesessie.
Het lijkt er dus op dat het team uit Keulen de kwalificatie lijkt op te offeren om goed aan de start van de 24 uur van Le Mans te komen.
De Japanner reageerde na afloop van de eerste kwalificatie: “Ik had een goede run in de kwalificatie, maar we willen betere prestaties tonen. We werken nog steeds om onze prestatie te maximaliseren voor de gehele race, meer dan voor de kwalificatie. Er is nog meer werk te doen, maar het was een constructieve dag en we weten waar we moeten verbeteren. We concentreren ons op de race, omdat dat is waarom het gaat.”
Het lijkt er dus op dat het team uit Keulen de kwalificatie lijkt op te offeren om goed aan de start van de 24 uur van Le Mans te komen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Cancellation of races in Qatar and Bahrain: FIA confirms Barcelona and Monza for the last two races!

Ford Racing's WEC Hypercar engine comes to life, track debut planned next month

BMW M Team WRT wins in São Paulo with the #15 BMW M Hybrid V8 of Dries Vanthoor, Kevin Magnussen and Raffaele Marciello
More news
14-07




