Teamgenoot Tom Coronel eenmalig naar Ferrari "Een kans om terug te keren”

Darryl O’Young neemt dit jaar deel aan de legendarische 24 uur van Le Mans, waarbij hij eenmalig zijn BMW van ROAL Motorsport zal omruilen voor de Ferrari 458 van het AF Corse team, wat ondere andere voormalig F1-coureurs Kamui Kobayashi en Giancarlo Fisichella onder hun hoede heeft. De teamgenoot van Tom Coronel deelt de Ferrari met Lorenzo Case en Piergiuseppe Perazzin. Het nieuwe team zal uitkomen in de GTE AM categorie op Le Mans.
Daarnaast is AF Corse eigenaar Amato Ferrari dolenthousiast over zijn nieuwe team: “De ervaring van zowel Darryl, Piergiuseppe en Lorenzo geeft ons hoop. We geloven dan ook dat hun wagen het erg goed zal doen in de belangrijkste race ter wereld.”
“Sinds mijn laatste keer op Le Mans in 2009, heb ik altijd gehoopt op nog een kans om terug te keren in deze geweldige race”, zegt Darry O’Young. “Ons doel is om de GTE AM-klasse te winnen en al het andere voelt als een teleurstelling. Het is mijn eerste keer dat ik rijd in een Ferrari 458 GT2, maar ik weet zeker dat ik snel de wagen leer kennen. “Ik ga er alles aan doen om een goed resultaat neer te zetten en de fans in China en Hong Kong trots te maken tijdens deze legendarische race.”
Daarnaast is AF Corse eigenaar Amato Ferrari dolenthousiast over zijn nieuwe team: “De ervaring van zowel Darryl, Piergiuseppe en Lorenzo geeft ons hoop. We geloven dan ook dat hun wagen het erg goed zal doen in de belangrijkste race ter wereld.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Cancellation of races in Qatar and Bahrain: FIA confirms Barcelona and Monza for the last two races!

Ford Racing's WEC Hypercar engine comes to life, track debut planned next month

BMW M Team WRT wins in São Paulo with the #15 BMW M Hybrid V8 of Dries Vanthoor, Kevin Magnussen and Raffaele Marciello
More news
14-07




