Karun Chandhok: "Alles lager dan een top-3, is een teleurstelling voor ons"
-ORECA-03-NISSAN-VSA-WEC-BAH13-SP3-9889_hd.jpg)
Karun Chandhok neemt voor derde keer deel aan de 24 uur van Le Mans. Dit keer start de Indiër in de LMP2 Oreca 03 van Greg Murphy. Op de testdag maakte de voormalig F1-coureur kennis met de auto en realiseerde de tweede tijd in de LMP2-klasse gedurende de dag.
Wanneer de Indiër wordt gevraagd naar het resultaat waar het team zich op richt, reageert de oud-F1-coureur: “We kijken naar een finish op het podium, duidelijk, maar misschien zelfs een overwinningen. Ongeacht wat, we gaan voor een top-3, een lagere finish is een teleurstelling voor ons.”
Wat betreft het niveau in de LMP2-klasse dit jaar reageert Karun Chandhok: “Het niveau is echt erg gelijkwaardig, maar we moeten aan de voorkant van het veld kunnen zitten. Er is een nieuwe auto, de Ligier, die lijkt erg sterk, auto’s die hebben geprofiteerd van zekere ontwikkelingen en zeer competitieve teams. Le Mans blijft Le Mans, je moet geluk hebben: betrouwbaarheid en alle technische en menselijke elementen om te presteren moeten perfect zijn om het resultaat een goede te laten zijn.”
Wanneer de Indiër wordt gevraagd naar het resultaat waar het team zich op richt, reageert de oud-F1-coureur: “We kijken naar een finish op het podium, duidelijk, maar misschien zelfs een overwinningen. Ongeacht wat, we gaan voor een top-3, een lagere finish is een teleurstelling voor ons.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

FOTO'S: Ford toont nieuwe LMDh! Eerste kilometers in camouflage op Paul Ricard

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Cancelación de carreras en Qatar y Bahréin: ¡FIA confirma Barcelona y Monza para las dos últimas carreras!

El motor Hypercar del WEC de Ford Racing cobra vida, debut en pista programado para el próximo mes
Más noticias
15-07



