Ho-Pin Tung mist PK's: "Ik ben blij dat er een nieuwe motor inkomt"
.jpg)
SILVERSTONE - Met een groeiend zelfvertrouwen gaat Ho-Pin Tung over twee weken naar de volgende wedstrijd op de Nürburgring. Bovendien krijgt hij daar een nieuwe motor, wat het probleem met het tekort aan vermogen, dat hem dit weekend hinderde, oplost. De Nederlandse Chinees eindigde op Silverstone op een vijftiende plaats in de GP2. Het was pas zijn vijfde race in de GP2-klasse. Zijn ervaring groeit met elke ronde, wat blijkt uit zijn snelste rondetijd, die Ho-Pin reed in de allerlaatste ronde van de wedstrijd.
Het totaal van auto, motor, banden, team en rijder wordt steeds beter. Ho-Pin Tung: "Dit resultaat is in harde cijfers niet mijn beste, maar toch geeft het een goed gevoel. Ik heb het maximale uit de auto gehaald en geen fouten gemaakt. In de moeilijke eerste sector was ik snel, maar die snelheid ging weer verloren op de rechte stukken. Op het rechte stuk bij start-finish werd ik gewoon voorbij gereden; ik ben blij dat er een nieuwe motor in komt."
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

Trident-baas over sterke race Van Hoepen: "Laurens liet vanaf de start een sterk tempo zien en deed lange tijd mee om het podium"

Noel Leon wint Formule 2-hoofdrace op Hungaroring, sterke vierde plaats voor Laurens van Hoepen + UITSLAG

Trident viert nieuw Formule 2 sprint-podium dankzij Laurens van Hoepen

Laurens van Hoepen to the podium in F2 sprint race in Hungary, Gabriele Mini takes the victory + RESULTS
More news
24-07




