David Coulthard boekt beste resultaat: "Slechtste starter van het veld"

David Coulthard kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn vijfde race in de Deutsche Tourenwagen Masters. De oud F1-coureur boekte op de Nurburgring zijn beste resultaat uit zijn nog korte carrière door als tiende over de meet te komen na een knappe inhaalrace. De Schot kende, zoals al zo vaak dit seizoen, een slechte start en begon kwam als allerlaatste de eerste bocht door. Vervolgens vond Coulthard zijn ritme en haalde enkele concurrenten op mooie wijze in.
"Het was een pijnlijke start, ik heb de motor volledig gewurgd", legde de Schot met een stotterend geluid uit. "Ik weet niet waarom ik zo slecht start. In mijn carrière kwam ik altijd goed van mijn plaats, maar dit seizoen ben ik de slechtste starter van het veld. We hebben wat oefenstarts uitgevoerd, maar het is toch anders op het moment dat de lichten uitgaan. Om het nog pijnlijker te maken kwam ik ver achter de rest van het veld door de eerste bocht. Toen ik remde zag ik dat er een klein incident geweest was. Ik keek er naar en plotseling stond een andere auto verkeerd om en kon ik nergens meer heen. Ik moest even door het grind maar ik kon verder. De snelheid in de rest van de race was absoluut in orde. Ik heb weer wat meer over inhalen in de DTM geleerd. Molina raakte ik even, maar de andere twee gingen probleemloos. Zo wil ik racen, zonder een ander te raken."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





