24U Zolder: Laatste voorbereidingen tijdens donderdagtraining Circuit Zolder

ZOLDER - Op een warm en zonnig Circuit Zolder werd de wekelijkse donderdagtraining afgewerkt. Een ideale gelegenheid voor teams om zich nog een laatste keer te testen alvorens de sessies van de 24 uur van Zolder volgende woensdag van start gaan.
Marc Goossens en David Loix waren vandaag aanwezig bij het Belgische ProSpeed, die opteren voor de Porsche 996 GT3 RS om de 24 uur van Zolder te rijden. Die wagen heeft uiteraard geen geheimen meer voor het team van Rudi Penders, met onder meer de overwinning in Zolder in 2009. Ook de imposante Scotty GT van AD Sport was aanwezig, met aan het stuur 'koning van Zolder' - en teambaas - Albert Vanierschot, Gunther Raus en Erik Bruynoghe. Ook deze wagen wordt klaargestoomd om de strijd over 24 uur aan te gaan.
Hetzelfde geldt ook voor de Belgium Racing Porsche 997 die volgende week gaat worden bestuurd door Dylan Derdaele, Niels Lagrange, Tom van Rompuy en Danny de Laet. Verder reden ook de JR Motorsport BMW Silhouette (ex-KS Motorsport) en Qvick Racing BMW hun rondjes op de Belgische omloop.
RaceXpress was aanwezig:
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton señala un error crucial en el adelantamiento de Max Verstappen

'Max Verstappen rechaza lucrativa propuesta de contrato de Red Bull'

El piloto y propietario de pista Rob Lucassen sigue innovando en Kartclub Ulrum y este fin de semana él mismo compite en los 250cc Superkarts





