Sebastian Vettel wint Race of Champions 2015 in Olympisch Stadion Londen

Sebastian Vettel, die afgelopen vrijdagavond nog de finale verloor van de Nations Cup, heeft voor de eerste maal in zijn autosport carrière de Race of Champions op zijn naam geschreven. De viervoudig wereldkampioen versloeg in de finale Tom Kristensen in twee van de drie heats.
Vettel begon zijn zegereeks in het Olympisch Stadion van Londen met winst tegen Petter Solberg en Nico Hulkenberg, waarna de Ferrari-coureur in de halve finale David Coulthard versloeg voordat hij zich kon opmaken tegen Tom Kristensen in de finale.
Voor Tom Kristensen begon zijn opmars naar de finale met een overwinning op Nelson Piquet Jr., gevolgt door winst in de kwart finale tegen Jason Plato, die eerder met Andy Priaulx de Nations Cup op hun naam schreven. De halve finale bestond voor de Le Mans-legende uit een duel tegen Alex Buncombe, maar ook deze strijd werd met 2-0 gewonnen door Kristensen.
In de finale won Sebastian Vettel de eerste heat, waarna Tom Kristensen slechts een kans had om de tweede heat op zijn naam te schrijven. Een stuurfout in de eerste bocht, waardoor hij in de bandenstapels schoot, zorgde ervoor dat Sebastian Vettel zich uiteindelijk Race of Champions mag noemen.
Sebastian Vettel volgt hiermee David Coulthard op die vorig jaar de snelste was in de Race of Champions editie op het zonnige eiland van Barbados.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit

ADAC GT Masters - Ford Mustang zegeviert: eerste overwinning van het seizoen voor Kalus en Blum

Lamborghini Super Trofeo Europe: Leipert Motorsport viert overallzege in Barcelona, podium Chris van der Drift





