Ho-Pin Tung maakt racerentree in Japan: "Een nieuwe uitdaging"

Ho-Pin Tung trekt zijn raceoverall weer uit de kast. De Chinese-Nederlander gaat racen in Japan. Hij tekende een contract met KCMG en rijdt in de Super Taikyu series.
Sinds het uitbreken van het coronavirus kwam Tung niet meer in actie in een kampioenschap. Afgelopen jaar was hij bij Viaplay te zien als analist. De voormalig Formule E-coureur rijdt komend seizoen in een Honda en deze week rijdt hij zijn eerste tests. In een persbericht van KCMG vertelt de geboren Velpenaar het volgende: "Een nieuwe uitdaging. Ik kijk er naar uit om samen te werken met Paul en Marchy, en met een sterk team achter ons streven we ernaar om wat meer trofeeën aan onze prijzenkasten toe te voegen”, zo liet hij weten.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

De GT World Challenge-titelstrijd ligt volledig open: Mercedes-AMG, Porsche en Ferrari stevenen af op een zinderende ontknoping

ADAC GT4 Germany begint op de Nürburgring aan de beslissende fase van het seizoen

NLS: Car Collection Motorsport schudt kopgroep op tijdens Nürburgring Langstrecken-Serie

Moeilijke omstandigheden, crashes, straffen bij SUPER GT op Fuji Speedway - Nissan richt alweer de focus op volgende race op Suzuka
Meer nieuws
04-08




