Autosport Internationaal Singleseaters • World Series by Renault

Nyck de Vries, Beitske Visser, Meindert van Buuren en wie racen er nog meer in de FR 3.5l?

Uitgegeven door Wim Boekel • 11 februari 2015 19:12

Afgelopen week werd Meindert van Buuren aangekondigd als coureur van het Lotus Formule 3.5l Junior-team. Daarmee is de 20-jarige coureur de derde Nederlander die dit jaar uitkomt in de World Series by Renault. Eerder werden het McLaren-talent Nyck de Vries, welke dit jaar uitkomt voor DAMS, en de snelle jongedame Beitske Visser bij het team van AVF aangekondigd. Alle jonge honden in deze klasse azen op een stoeltje in de Formule 1, wat helemaal geen onrealistische gedachte is.


Afgelopen jaar werd Carlos Sainz namelijk kampioen en hij neemt dit jaar bij Toro Rosso plaats naast het supertalent Max Verstappen. Het jaar daarvoor werd Kevin Magnussen kampioen en hij stroomde door naar McLaren. Dit jaar moet de coureur echter genoegen nemen met een plek als reservecoureur achter Fernando Alonso en Jenson Button.

Indy Dontje testte onlangs in Motorland Aragon, maar hij gaat waarschijnlijk met een dakje boven zijn hoofd racen, weet Racexpress.nl. Met drie Nederlanders is de vaderlandse driekleur goed vertegenwoordigd.

Zo ziet de line-up er uit voor het aankomende seizoen:

DAMS
Nyck de Vries
nog aan te kondigen

Fortec Motorsports
Oliver Rowland
nog aan te kondigen

Arden Motorsport
Egor Orudzhev
Nicolas Latifi

Lotus
Meindert van Buuren
Matthieu Vaxiviere

Strakka Racing
Gustav Malja
nog aan te kondigen

AVF
Beitske Visser
nog aan te kondigen

Tech 1 Racing
Aurelien Panis
nog aan te kondigen

International Draco Racing
Pietro Fantin
nog aan te kondigen

Pons Racing
Oscar Tunjo
nog aan te kondigen

Carlin
Tom Dillmann
Sean Gelael

Coureurs nog aan te kondigen door: Zeta Corse, Comtec Racing

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS