Carlos Sainz Junior vliegt naar ronderecord: "Ons werk pas net begonnen"

ARAGON - Nadat tijdens de eerste testdag van de collectieve Formule Renault 3.5 test op het Spaanse Motorland Aragon het ronderecord al sneuvelde door een snelle ronde van Oliver Rowland, was het op woensdag de beurt aan Carlos Sainz Junior. Zowel 's morgens als 's middags was de Spanjaard in de DAMS-bolide, de oude wagen van huidig F1-coureur Kevin Magnussen, de snelste man op de baan. Uiteindelijk perste de Spanjaard een ronde uit zijn 530 pk sterke World Series-bolide van 1:38.340. Na afloop was Sainz, die vorig jaar al een aantal races reed in de Formule Renault 3.5, uiteraard tevreden over het verloop van de dag.
"We concentreerden ons op de snelheid en ik ben natuurlijk tevreden", aldus de Spanjaard. "Om in twee sessies als eerste te eindigen is erg belangrijk, maar je krijgt niks cadeau. Er is nog steeds een lange weg te gaan, ons werk is pas net begonnen. Ik voel me thuis in het team. Ze helpen me enorm en geven me het vertrouwen om een betere rijder te zijn."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





