Peter Kox voegt Dennis Retera aan zijn team toe
Dit jaar komt het team van Peter Kox uit in de European Le Mans Series. Met nog twee race op het programma het F1-circuit van de Hungaroring en het circuit van Paul Ricard kondigt het Nederlandse team een derde coureur aan.
Naast Peter Kox en Nico Pronk rijdt ook Dennis Retera in de laatste races met de Lamborghini Gallardo FL2 in de GTC-klasse. De Nederlander heeft een uitgebreide ervaring in de GT-klasses. Zo reed Dennis Retera al in de KTM X-bow in de GT4. De volgende race van het team wordt verreden in het weekend van 14 september.
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

Eerste ELMS-podium voor Max van der Snel, Eurointernational derde in 4-uurs van Spa-Francorchamps

INTERVIEW - Rik Koen kijkt vooruit op LMP2-debuut: “Nu moet ik mezelf bewijzen”

Autocoureur Rik Koen zet belangrijke stap in zijn loopbaan en presenteert LMP2-bolide voor de European Le Mans Series

Nieuw tijdperk voor LMP3 gaat van start met debuut Prototype Cup Europe in Mugello
Meer nieuws
18-12




