Andrea Bertolini naar SMP Racing
Andrea Bertolini, meervoudig winnaar van de 24 uur van Spa, heeft via Twitter laten weten de Ferrari 458 GTE van het Russische SMP Racing aan de tand te voelen op het testcircuit van Ferrari, Fiorano. De Italiaan heeft zijn deelname aan de European Le Mans Series (ELMS) voor het Russische team bevestigd. Ook zal hij de snelle bolide besturen tijdens de 24 uur van Le Mans, waar het Russische team voor het eerst aan deelneemt.
Today shake down of our new 458GTE @SMP_Racing for @EuropeanLMS and @24hoursoflemans in Fiorano with Sergey & Victor pic.twitter.com/2bRKjjXSvu
— andrea bertolini (@abracing73) February 19, 2014
SMP Racing is steeds dominanter aanwezig in de verschillende GT-kampioenschappen. Recent hebben ze hun deelname bevestigd in de LMP2-klasse van het ELMS. Ook met de Ferrari's 458 GTE en de GT3 zijn ze sterk vertegenwoordigd in de Blancpain Endurance Series (BES) en ELMS. Vorig jaar wist SMP Racing met onder andere de snelle Fin Mika Salo achter het stuur een podiumplek te bemachtigen tijdens de parel van het BES, de 24 uur van Spa.
Tegenover RaceXpress.nl gaf Bertolini aan deel te nemen aan races in het FIA World Endurance Championship (WEC) en aan de klassieker in de Ardennen. Bertolini kon nog geen details geven omtrent het team waarvoor hij uit zal komen, maar het zal ongetwijfeld een snelle bolide uit Maranello zijn.
Tekst: Martijn van Tussenbroek
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Eerste ELMS-podium voor Max van der Snel, Eurointernational derde in 4-uurs van Spa-Francorchamps

INTERVIEW - Rik Koen kijkt vooruit op LMP2-debuut: “Nu moet ik mezelf bewijzen”

Autocoureur Rik Koen zet belangrijke stap in zijn loopbaan en presenteert LMP2-bolide voor de European Le Mans Series





