Formule 1

Antonelli krijgt geen vaderlijk advies meer van Verstappen en Hamilton: “Vorig jaar hebben ze me geholpen”

Uitgegeven door Frank Korsel • 5 april 2026 06:02

Kimi Antonelli kon vorig jaar rekenen op steun en tips van ervaren collega’s Max Verstappen en Lewis Hamilton. Sinds dit jaar strijdt de piepjonge Italiaan mee voor de overwinningen en is de situatie veranderd Alle tips die Verstappen of Hamilton de Mercedes-coureur nu nog geven, zullen tegen ze gebruikt worden.

Kimi Antonelli Verstappen Lewis Hamilton

Antonelli stond bij zijn debuut in de koningsklasse voor een enorme klus. Als achttienjarige coureur uit de Formule 2 moest hij de schoenen van zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton vullen. Het seizoen kende hoogte- en dieptepunten, maar van de laatste genoemde lijkt Antonelli dit jaar geen last te hebben. Na drie Grand Prix-weekenden gaat de Italiaan fier aan kop in het kampioenschap.

Bij zijn intrede in de sport kreeg hij regelmatig tips van grote coureurs als Verstappen en Hamilton. In gesprek met de Duitse krant Bild geeft de Mercedes-coureur aan dat dit verleden tijd is. “Vorig jaar waren ze heel open en hebben ze me geholpen. Daar zijn ze nu wel mee gestopt”, begint de coureur uit Bologna.

"Lewis gaf me mee dat ik altijd mezelf moet blijven en dat ik moet genieten van wat ik nu doe, zodat ik snel kan zijn. De druk in deze werkomgeving is zo intens, dat je dat makkelijk kan vergeten", aldus Antonelli.

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS