Formule 1

F1 Hongarije: "Er zijn een paar gebieden waar ik me nog niet helemaal op mijn gemak voel"

Uitgegeven door Raoul Pasveer • 2 augustus 2025 08:33

Op vrijdag werden de eerste twee vrije trainingen op de Hongaroring verreden. Racing Bulls Formule 1 coureur Isack Hadjar zat er goed bij en zette in de eerste training de vierde tijd en in VT2 de achtste tijd. Op zaterdag wordt de laatste training en de kwalificatie afgewerkt.

Isack Hadjar

"De auto voelt erg sterk aan en we hebben een solide VT1 gereden. In VT2 begonnen de topteams hun tempo te laten zien, dus vielen we wat terug, maar de auto voelde nog steeds geweldig. Er zijn een paar gebieden waar ik me nog niet helemaal op mijn gemak voel, maar de auto is nog steeds snel en we hebben nog wat ruimte om te verbeteren."

"VT2 gaf ons een nauwkeuriger beeld van ons werkelijke tempo dit weekend. Het is een circuit met veel downforce en het is erg leuk om hier te rijden."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS