Update weerbericht: Formule 1 GP Belgie op losse schroeven door regen
Uitgegeven door Frank Korsel • 27 juli 2025 07:40
De Formule 3-race op het circuit van Spa-Francorchamps is zondagochtend, na enkele verwoede pogingen om te racen, afgelast. Op het zeven kilometer lange circuit door de Belgische Ardennen zijn de weergoden niet goed gezind. Het regent namelijk pijpenstelen. Het is nog maar de vraag of de Formule 1 (al dan niet in aangepaste vorm) wel een volwaardige Grand Prix weet te verrijden.

Volgens verschillende gerespecteerde weerstations zal de regen rondom het circuit van Spa-Francorchamps aanhouden. Tot ongeveer 14.00 uur zal het blijven miezeren, maar rond 15.00 uur (de geplande starttijd van de Formule 1) hangt er een bui van zeven tot tien millimeter regen in de lucht.
In 2021 regende het ook flink op de Belgische omloop. Toen slaagden de coureurs er in om slechts twee rondjes te rijden, waarna de Grand Prix definitief werd gestaakt.




