Formule 1

Lewis Hamilton dolblij met terugkeer fysio Cullen: "Heb Angie weer teruggehaald"

Uitgegeven door Frank Korsel • 3 maart 2025 08:01

Lewis Hamilton werd afgelopen maand weer herenigd met een oude bekende: fysiotherapeute Angela Cullen is terug in zijn team. De zevenvoudig wereldkampioen is zichtbaar blij met haar terugkeer en ziet het als een belangrijke stap in een cruciaal jaar voor zijn carrière.

Lewis Hamilton Angela Cullen
Angela Cullen en Hamilton in hun tijd bij Mercedes

Hamilton en Cullen werkten jarenlang samen bij Mercedes, van 2016 tot 2023, tot haar onverwachte vertrek begin datzelfde jaar. Ze werkte een tijdje samen met Marcus Armstrong in de IndyCar, maar is na een periode van afwezigheid weer terug aan de zijde van Hamilton.

“Het is altijd belangrijk om een sterke basis van mensen om me heen te hebben”, vertelde Hamilton tegen Sky Sports. “Ik had al een geweldig team, maar ik heb Angie weer teruggehaald. We hebben samen een geweldige relatie.”

De band tussen Hamilton en Cullen gaat verder dan alleen werk. De twee hebben jarenlang intensief samengewerkt en haar vertrek was onverwachts: “We kennen elkaar al heel lang en hebben veel samen meegemaakt. Ze nam een pauze om tijd door te brengen met haar familie en de wereld te ontdekken”, legde Hamilton uit.

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS