Formule 1

Max Verstappen: "De auto is op alle vlakken beter geworden"

Uitgegeven door Bas Kaligis • 28 februari 2025 06:56

Max Verstappen staat in de startblokken voor de derde en laatste testdag in Bahrein. Nadat Liam Lawson op donderdag de hele dag in de nieuwe RB21 reed, komt vandaag Verstappen in actie voor Oracle Red Bull Racing. De Nederlander heeft een druk programma voor de boeg.

#F1testing #MaxVerstappen #F1


“Ik heb natuurlijk pas een halve dag in de auto gezeten, maar ik heb ervan genoten om ermee te rijden. Het is lastig om iets te zeggen over onze snelheid", zei Verstappen tegenover de verzamelde media. "Het belangrijkste is dat het fijn rijden was. De auto was voorspelbaarder. Ik denk dat we als team veel geleerd hebben van vorig 2024 en dat proberen we aan te pakken. In Australië zullen we zien hoe het gaat.”

“De richting waarin we werken met de auto is goed, dus dat moeten we voortzetten en proberen alles eruit te halen. We zijn pas net begonnen en er is nog veel wat we bespreken om te verbeteren. Dat ik ervan heb genoten, is al een groot verschil met vorig jaar. De auto is op alle vlakken beter geworden en voelt beter gedurende de hele bocht. Dat is het enige wat ik me kon wensen. We moeten nog performance zoeken en er is nog veel om te analyseren, maar het ziet er positief uit.”

#P1Travel #F1 #F1tickets


Dit seizoen F1 2025 naar een van de Grands Prix. Check de mogelijkheden om de F1 te bezoeken?

Formule 1 Grands Prix in 2025 met P1 Travel! P1 Travel is jouw gateway naar ‘s werelds grootste live sport-evenementen zoals de Formule 1 GP's. Beleef de Formule 1 mee van dichtbij! Buiten reizen en tickets voor de Formule 1 kan P1 Travel jou ook voorzien van tickets voor andere grote sportevenementen zoals voetbal in de Champions League! P1 Travel is jouw gids naar ‘s werelds grootste live sport-evenementen. Van Formule 1 tot aan voetbal, zoals wedstrijden in de Engelse Premier League, maar ook de Champions League en van Grand Slams tot magische concerten en festivals, P1 Travel heeft het allemaal. Voor de racefans van Formule 1 is er ook genoeg keuze, met races binnen en buiten Europa.

Bekijk HIER alle mogelijkheden naar de Grands Prix in 2025.

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS