"Tokens gaan Honda voorlopig nog niet vooruit brengen, verwacht niet.."
Eerder deze week werd bekend dat Honda een paar van hun overgebleven tokens had ingezet om haar krachtbron te verbeteren. Waar de gehele wereld dacht dat deze bedoeld zouden zijn om de performance van de Honda-motor te verbeteren blijken de tokens ingezet te zijn om de motor betrouwbaarder te maken. Dat zei Fernando Alonso in Canada.
"De motor die we in Canada gebruiken is eigenlijk vrijwel dezelfde als in Monaco", vertelde Alonso. "Ja, het klopt dat Honda twee van de negen overgebleven tokens heeft ingezet, maar deze zijn vooral bedoeld om de betrouwbaarheid te verbeteren. Verwacht dus niet dat we opeens er met de overwinning vandoor gaan of iets dergelijks."
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
R
Robertjan Vos van Zalingen
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Norris tevreden met P2 maar ziet ruimte voor verbetering: "Makkelijk eerste of vijfde kunnen worden"

Charles Leclerc: "Max Verstappen heeft tot nu toe een ongelofelijke carrière"

Verstappen gefrustreerd na lamentabele sprintkwali in Zandvoort: “Lastig om grip en balans te vinden”

Zandvoort Racefestival maakt zich op voor slotweekend met drie festivalterreinen, live Formule 1 en bijzonder optreden van Bodhi
Meer nieuws
21-08
