Ondanks veiligheidsmaatregelen politie; na Mercedes-staff ook personeel van Pirelli overvallen in Brazilië
Veiligheid van Formule 1 personeel tijdens de GP van Brazilië op Interlagos is wederom ter discussie gesteld toen personeel van Pirelli zondagavond werd overvallen. Ondanks dat lokale politie de veiligheidsmaatregelen had versterkt na een gewapende overval op leden van Mercedes op vrijdag, werd een wagen van Pirelli op zondag overvallen.
Gelukkig kon de chauffeur ontsnappen zonder dat passagiers gewond raakten. De Italiaanse fabrikant houdt deze week tests in Brazilië met McLarens Stoffel Vandoorne en Lando Norris.
Gelukkig kon de chauffeur ontsnappen zonder dat passagiers gewond raakten. De Italiaanse fabrikant houdt deze week tests in Brazilië met McLarens Stoffel Vandoorne en Lando Norris.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
D
Daan Daniels
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

VIDEO: Sfeer proeven bij de laatste Dutch Grand Prix

Positief signaal Charles Leclerc in Zandvoort: “Het wil niet zeggen dat het voor altijd zo blijft, maar..."

FIA onderzoekt Carlos Sainz na incident in Sprint Qualifying

Hamilton terneergeslagen na misser in sprintkwali: “Uitzoeken wat er mis is gegaan”
Más noticias
21-08
