Man zonder paspoort over eigen Formule 1-team: "Het kwartje valt niet.."
Hoewel het paspoort van Vijay Mallya officieel is ingetrokken vanwege enkele zakelijke en persoonlijke problemen is de Indiër nog steeds de eigenaar van het Force India F1 team. Echt tevreden over zijn eigen team is Mallya op dit moment niet. De renstal sloot 2015 zeer sterk af, maar verdwijnt nu langzamerhand weer in de grijze middenmoot.
Mallya had het volgende te zeggen over de prestaties van zijn team: "In alle eerlijkheid moet ik zeggen dat we meer verwacht hadden van de start van dit seizoen, al zijn er meerdere redenen waarom het kwartje niet onze kant op gevallen is. Maar we kunnen een vergelijking trekken met vorig jaar, want in 2015 verkeerden we na drie races in eenzelfde positie. Toen hadden we één punt meer dan nu en uiteindelijk werd het ons meest succesvolle seizoen ooit. Met nog achttien races te gaan krijgen we nog genoeg kansen om het tij te keren."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Aston Martin Aramco Formula One Team van Adrian Newey en Lawrence Stroll likt de wonden

BREAKING: Fernando Alonso geeft duidelijkheid over toekomst: "Zal met pensioen gaan... maar nu nog niet"

Ziedende Briatore stapte na Alpine-crash direct op het vliegtuig: “Hij was woedend”

