Laatste nieuws
Misano een race om snel te vergeten! Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing richten vizier op de Red Bull Ring Flinterdunne overwinning op de Nordschleife: Schubert Motorsport wint fotofinish in NLS8 MotoGP: Wie had dat gedacht? 102 punten achterstand, zeven races geleden! En nu? Marc Márquez is de leider! Opmerkelijke uitspraak van F1-insider: "Ik kijk graag data! Lance Stroll net zo snel als Fernando Alonso" Morris en Flynt Schuring schrijven Nederlandse autosporthistorie op Nordschleife: "Geweldig om te winnen en samen op het podium te staan" Emanuele Olivieri kampioen in FIA Formula Regional European 2026, Sebastian Wheldon en MP Motorsport winnen laatste race + UITSLAG F1-coureurs hekelen Madring na inaugurele GP: “Circuit heeft geen inhaalmogelijkheden” Misano een race om snel te vergeten! Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing richten vizier op de Red Bull Ring Flinterdunne overwinning op de Nordschleife: Schubert Motorsport wint fotofinish in NLS8 MotoGP: Wie had dat gedacht? 102 punten achterstand, zeven races geleden! En nu? Marc Márquez is de leider! Opmerkelijke uitspraak van F1-insider: "Ik kijk graag data! Lance Stroll net zo snel als Fernando Alonso" Morris en Flynt Schuring schrijven Nederlandse autosporthistorie op Nordschleife: "Geweldig om te winnen en samen op het podium te staan" Emanuele Olivieri kampioen in FIA Formula Regional European 2026, Sebastian Wheldon en MP Motorsport winnen laatste race + UITSLAG F1-coureurs hekelen Madring na inaugurele GP: “Circuit heeft geen inhaalmogelijkheden”
Formule 1

Kan Max Verstappen leren van Lewis Hamilton? "We zien hem soms nog steeds zo rijden"

Door Wim Boekel3 mei 2023 · 15:36 uur1 min lezen
Kan Max Verstappen leren van Lewis Hamilton? "We zien hem soms nog steeds zo rijden"

Max Verstappen had in de sprint race in Baku een aanvaring met George Russell. De Mercedes-coureur haalde de wereldkampioen op hardhandige wijze in en dit leverde de nodige schade aan de Red Bull op. Volgens voormalig F1-coureur Anthony Davidson kan Verstappen nog het één en ander leren van Lewis Hamilton. De Brit noemde de race altijd een ‘marathon’ en zo moet de Nederlander volgens Davidson nu dan ook gaan denken.

“Max heeft nu de auto die hij heeft, Red Bull is het dominante team, en hij heeft vele jaren doorgebracht in een auto die geen dominante auto was", legde Davidson bij Sky Sports News uit.

"Hij streed tegen Mercedes, die het prestatieniveau had dat hij graag wilde hebben. Dus toen hij, net als in 2020, tegen de superieure auto van Mercedes vocht, ging hij voor acties waarbij hij risico's nam. Hij zou de auto langs de binnenkant van Lewis Hamilton sturen, omdat dat zijn enige kans was om voor een Mercedes te komen en ze daarna proberen op te houden. Het was de enige kans die hij ècht had om te proberen de race te winnen. Maar we zien hem soms nog steeds zo rijden. Baku was één van die races, met diezelfde aanpak.”

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Meer over F1
Comments (0)

Wees de eerste die reageert.

×