Haas F1 trekt zich niets van de beschuldigingen aan: "En ja, we gebruiken mechanische delen van Ferrari"
Uitgegeven door Wim Boekel • 31 maart 2018 13:45
Haas F1-teambaas Guenther Steiner heeft meer dan vertrouwen dat haar relatie met Ferrari juist is. De opmerkingen van de Oostenrijker komen, nadat de rivalen het team beschuldigd heeft. Het Amerikaanse team heeft afgelopen winter een behoorlijk stap vooruit gemaakt en in Australië tijdens de seizoensopener lag het team met Kevin Magnussen en Romain Grosjean zelfs op de vierde en vijfde positie, voordat ze uitvielen.
De prestaties van Haas zorgt voor vraagtekens bij andere teams, die nu de relatie tussen Haas en de motorenleverancier Ferrari in twijfel trekken. “Het is iedereen toegestaan om een mening te hebben”, zegt Steiner. “Sommige mensen hebben een mening, waarvan ik denk dat het niet op feiten gebaseerd is. Het heeft geen waarde voor mij. Als mensen een probleem hebben, is dat oké voor mij. We melden wat we doen, zoals ieder ander, aan de FIA. Dat is waarom ik meer dan vertrouwen heb dat we niets verkeerd doen.”
“Ik heb een goed gevoel bij hoe we zaken doen. We ontwerpen onze eigen aero, zoals de regels zeggen en ja, we gebruiken mechanische delen van Ferrari. Maar iedereen weet dat al van de afgelopen twee jaar. We steken er ver boven uit en we zijn blij waar we staan.”




