Formule 1: Geen Ferrari B-team: "Daar ga ik niet geheimzinnig over doen, maar.."
Veel van de huidige Formule 1 teams trekken haar wenkbrauwen op over de samenwerking tussen het nieuwe Haas F1 team en Ferrari. Volgens velen overschrijden de twee partijen de regels omtrent samenwerking in de Formule 1. Haas wordt daarom ook wel een Ferrari B-team genoemd. Gene Haas ontkent dit standpunt ten zeerste, maar hij beaamt wel dat door de deal met Ferrari, hij buiten de eerder aangekondigde Romain Grosjean, één van haar coureurs moest nemen voor het seizoen 2016.
De keuze viel uiteindelijk op Esteban Gutierrez en niet op Jean-Eric Vergne. Gene Haas over zijn deal met Ferrari: "Onze tweede rijder moest een reserverijder van Ferrari worden, omdat we een deal bezitten die inhoudt dat we met hun rijders samenwerken. Daar ga ik niet geheimzinnig over doen. Zij hebben ervaring met het chassis van Ferrari en hun simulator, dus dat was belangrijk. Ferrari beschikt over twee erg goede reserverijders."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen snapt Fernando Alonso: "Een competitief dier"

TIJDSCHEMA: Formule 1 Grand Prix van Bahrein, die gehouden wordt in Maleisië + supportprogramma

Audi Revolut F1 Team kent positieve start van de 2026 Grand Prix van Bahrein in Maleisië


