VIDEO: Drama en glorie liggen in Sao Paulo dicht bij elkaar voor Porsche
Porsche had tijdens het laatste weekend zowel ‘drama als glorie’. Mark Webber kreeg een zwaar ongeval met de Porsche 919 Hybrid die van pole position in het laatste uur van de race en moest ter observatie een nacht in het ziekenhuis blijven.
Het is een mooie opsteker voor het Duitse merk in haar weg naar succes tijdens de 24 uur van Le Mans. Bekijk de terugblik van Porsche op de 6 uur van Sao Paulo in de onderstaande video:
Aan de andere kant won het merk uit Stuttgart sinds haar terugkeer in het prototyperacen dit jaar, haar eerste wedstrijd met een LMP1-bolide. Romain Dumas, Neel Jani en Marc Lieb mochten de hoogste trede van het podium beklimmen.
Het is een mooie opsteker voor het Duitse merk in haar weg naar succes tijdens de 24 uur van Le Mans. Bekijk de terugblik van Porsche op de 6 uur van Sao Paulo in de onderstaande video:
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

FOTO'S: Ford toont nieuwe LMDh! Eerste kilometers in camouflage op Paul Ricard

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland
Meer nieuws
15-07



