Officieel: Jos Verstappen niet naar Dakar 2012

Rallycoureur en ex-Nederlands kampioen Jasper van den Heuvel uit Barneveld maakt zijn debuut in de Dakar 2012 als vervanger van Frits van Eerd. De algemeen directeur van Jumbo Supermarkten heeft zich teruggetrokken als deelnemer in verband met de overname van C1000 door Jumbo. Van den Heuvel zal het stuur van de gloednieuwe DAF-truck overnemen. Aanvankelijk was Jos Verstappen als vervanger benaderd, maar de ex-F1-coureur kon niet op tijd beschikken over een grootrijbewijs.
Jasper van den Heuvel: “Meerijden in Dakar is een droom die ineens uitkomt. Een geweldige uitdaging, en ik zal de eer van Frits en Jumbo met verve verdedigen. Ik weet dat de nieuwe truck nog beter is dan de vorige en het team zeer ervaren is. Dus dat belooft veel goeds!”
Frits van Eerd vindt het jammer dat hij verstek moet laten gaan bij de race, maar dit besluit is volgens hem onvermijdelijk. “Gelukkig heb ik in Jasper echt een geweldige vervanger. Hij is een ervaren coureur met een indrukwekkende internationale carrière, uit een beroemde rallyfamilie en met een winnaarsmentaliteit die past bij Jumbo. Met Jasper hebben we een echte topper in onze truck zitten!”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Mitchel van den Brink schrijft geschiedenis: jongste truckwinnaar ooit in de Rallye du Maroc

Team de Rooy en Mitchel van den Brink behouden voorsprong in Rallye du Maroc ondanks lekke band

Mixed feelings voor Team De Rooy FPT: winst voor Mitchel van den Brink, maar Kay Huzink moet opgeven





