Erik van Loon: "Er zijn nog een aantal puntjes, die we gaan verbeteren"

De Dakar PreProloog 2012 werd afgelopen zondag bezocht door ongeveer 27.500 bezoekers. Zij konden genieten van het contact met de Dakar-deelnemers en de competitie tussen hen. Namens XDakar reden Peter van den Bosch en Eimbert Timmermans in de vrachtwagens en Erik van Loon in de Mitsubishi Racing Lancer over het Eurocircuit in Valkenswaard. De RTL GP PreProloog bleek een lekkere opwarmer voor da fans en coureurs met het oog op Le Dakar 2013.
“Als je een rondje rijdt en je ziet dat er zoveel enthousiaste mensen naast de kant staan, dat is genieten. Dichterbij kunnen ze natuurlijk niet komen. Wat nog extra leuk is, is dat de relaties van onze sponsoren – onder andere TVM, Van den Bosch Transporten, Van Loon Vlees en Dreumex – er ook waren en zichtbaar genoten. We zijn nu helemaal klaar voor Dakar,” vertelde Peter van den Bosch.
“De Mitsubishi Racing Lancer is nu goed. Er is hard gewerkt en we hebben nu een mooi resultaat. Er zijn nog een aantal puntjes die we nog gaan verbeteren en dan: op naar Dakar! Het was een mooie en leuke dag”, blikte Erik van Loon terug.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton wijst cruciale fout aan bij inhaalactie van Max Verstappen

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts





