Dakar 2012: Tweede zege Nederlandse vrachtwagen, Gerard de Rooy magistraal

SAN RAFEAL - Gerard de Rooy heeft de tweede etappe in de Dakar 2012 van Santa Rosa de la Pampa naar San Rafael gewonnen. In zijn door Petronas ondersteunde Iveco vrachtwagen stond er geen maat op De Rooy. Het is de tweede zege voor Nederland in de Dakar Rally 2012. Gisteren won Marcel van Vliet in de Veka Racing Man truck. Van Vliet verloor vandaag bijna tien minuten op winnaar De Rooy. De tweede positie ging naar Kamaz-rijder Nikolaev, terwijl Hans Stacey de tweede vrachtwagen van Team de Rooy naar het podium reed.
De tweede Kamaz met aan het stuur Mardeev finishte op de vierde positie voor Loprais in de Tatra. Peter Versluis komt steeds beter in zijn ritme en nu werd een 13e plek zijn deel. Pascal de Baar eindigde als 17e en Johan Elfrink als 19e.
De tweede Kamaz met aan het stuur Mardeev finishte op de vierde positie voor Loprais in de Tatra. Peter Versluis komt steeds beter in zijn ritme en nu werd een 13e plek zijn deel. Pascal de Baar eindigde als 17e en Johan Elfrink als 19e.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport
VIDEO: Tim Coronel onthult nieuwe Dakar auto tijdens The Racing Day in Assen

Team de Rooy keert met onverrichte zaken terug naar huis! Alles stond klaar, maar wedstrijd last minute stilgelegd

Baja Italia 2026: Mitchel van den Brink op jacht naar winst

Mitchel van den Brink klopt alles en iedereen; indrukwekkende zege in World Baja Cup Griekenland
Meer nieuws
05-06




