FOTO'S: Teams bereiden zich voor op Belgian Masters

ZOLDER - De gebruikelijke "donderdagtraining" op Circuit Zolder was vandaag het ideale moment voor verscheidene Belcar-teams om hun wagens een laatste maal aan een test te onderwerpen, vooraleer de "Belgian Masters" van komend weekend van start gaan.
Onder andere de Barwell Aston Martin DBRS9 en de Level Racing Porsche waren aanwezig. Ook Marc VDS Racing was afgezakt naar Zolder om de in de prachtige Red Bull-kleuren getooide Ford GT af te stellen. Belgische GT-sensatie Maxime Martin stapte voor de gelegenheid in om de Ford volledig op punt te zetten voor het Zolderse asfaltlint. Het vaste Red Bull-duo Fred Bouvy en Damien Coens zullen dit weekend de Ford de sporen geven.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Spa Six Hours: Titelstrijd kan starten in Belcar Historic Cup

La fuerza de voluntad y la perseverancia otorgan a GTE Racing un magnífico segundo puesto en la clase Super Sport de las 24 Hours of Zolder

Belcar Historic Cup ‘powered by St. Paul ERU’ tijdens 24H Zolder





